× بستن تبلیغات
نوامبر
15
2017

مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی و سلامت(فصل دوم پایان نامه)

مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی و سلامت(فصل دوم پایان نامه)

مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-رضایت-شغلی-و-سلامت(فصل-دوم-پایان-نامه)

دانلود  مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت شغلی و سلامت(فصل دوم) در 55 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی

قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:

مقدمه
چارچوب این پژوهش پنداشتی است و بر اساس مفاهیم اصلی رضایت شغلی و سلامت استوار است. در مورد مفهوم رضایت شغلی، تعریف رضایت شغلی، عوامل موثر بر رضایت شغلی، ابعاد، نظریات و تئوری های موجود در رضایتمندی شغلی و در خصوص مفهوم سلامت، تعریف سلامت از دیدگاه های مختلف، ابعاد سلامت، مدل -های موجود در سلامت، عوامل موثر بر سلامت مورد بحث قرار می گیرد.
   رضايت، همواره به عنوان يك رابطه بين انتظار و يك تجربه زيسته معني مي‌شود و اين رابطه را مي‌توان بر حسب موقعيت‌هاي فردي و تعادل بين سهمي كه فرد از اين موقعيتها دارد، و بازگشت ناشي از اين تبادل بين انتظار و تجربه زيسته تبیين نمود. بنابراين به زبان ساده‌تر رضايت فاصله بين ايده آل(انتظار) و واقعيت(تجربه زيسته) تعريف مي‌شود. هر چند فاصله اين دو تفاضل ايده آل و واقعيت كمتر شود فرد راضي‌تر و عكس اين قضيه هر چند اين فاصله بيش‌تر شود ناراضي خواهد بود. در زماني كه فرد در يك موقعيت شغلي قرار مي گيرد اگر فاصله بين ايده‌آلها و انتظارات او از شغل با واقعيت تجربه نموده او كمتر باشد رضايت شغلي او نيز بيشتر خواهد بود(51 و60).
   در منابع تعاریف متعددی از رضایت شغلی ارائه شده است. ساعتچی رضایت شغلی را درجه ای از خشنودی می داند که کارمند از ارضای نیازهای خود به وسیله شغلش تحصیل می کند. شفیع آبادی معتقد است رضایت شغلی، احساس فرد نسبت به شغلش است. به عبارت دیگر، میزان کلی تأثرات مثبتی که افراد نسبت به شغل شان دارند، مثلاً زمانی که گفته می شود فرد رضایت شغلی دارد، منظور اینست که فرد شغل خود را دوست دارد و احساسات او نسبت به آن مثبت است(55). كوهلن  معتقد است اگر انگیزه های اصلی و مهم فرد در زمینه شغلش و كارهایی كه انجام می دهد ارضاء شوند، رضایت از شغل میسر خواهد شد. هرچه فاصله بین نیازهای شخصی فرد و ادراك یا نگرش او نسبت به توانایی بالقوه شغل برای ارضاء این نیازها كمتر باشد رضایت شغلی نیز بیشتر خواهد بود(68). وجود انگیزش در شغل برای ادامه اشتغال لازم و ضروری است و اگر فرد به شغل خود علاقمند نباشد و در انجام وظایفش برانگیخته نشود ادامه حرفه برایش ملالت آور خواهد بود. ولی برآورده شدن نیازها از طریق حرفه احساس رضایت نسبت به شغل ایجاد می شود. بسته به اهمیت و شدت وجود نیاز و میزان ارضاء آن توسط حرفه، احساس رضایت نیز بیشتر خواهد بود(68).

برخي معتقدند كه مدل هرزبرگ با ارائه دو دسته عوامل مي تواند گمراه كننده باشد. بدين معني كه بسيار احتمال دارد افراد رضايت خويش را ناشي از موفقيت شخصي خود در كار بدانند ، ولي عدم رضايت خود را منتج از كمبودها و نارساییهاي شخصي ندانسته بلكه آنها را معلول عوامل موجود در محيط كار مثلاً موانعي كه توسط خط مشي ها و شيوه سرپرستي سازمان ايجاد مي گردد، بدانند(61). از طرفي ديگر به علت تفاوتهاي فردي در انسانها، تفاوت در عناصر متشكله سازمانها، تفاوت در عوامل موجود در محيط، نمي توان يافته هاي اين نظريه را درباره كليه افراد تحت شرايط زماني و مكاني متفاوت صادق دانست. ممكن است عاملهاي نگهدارنده يا بهداشتي براي برخي از اشخاص كه آنها را مي طلبند ، برانگيزاننده باشند، برعكس برخي از برانگيزاننده ها نيز ميتوانند براي ديگران تنها عاملهاي نگهداري يا بهداشتي به شمار آيند در هر صورت نكته قوت نظريه هرزبرگ در تأكيد برعوامل انگيزشي است كه در ايجاد رضايت شغلي كاركنان اهميت دارند(56). بر حسب این نظریه هر سازمان برای بدست آوردن رضایت مثبت و بازده مناسب باید شغلی را به کارگر بدهدکه بتواند نیازهای سطح سوم را برآورده کند و بنابراین باید کار را با دید تازه ای در نظر بگیرد. از یکسو باید از ترازنامه بهای روانشناختی، کوششهای ضروری برای اجرای کار را کسر کند و از سوی دیگر علاوه بر دستمزد و رضایت ناشی از روابط خوب سازمانی، باید رضایت مثبت را با ارضای نیاز به رشد ظرفیتها و موفقیت روانشناسی بیفزاید. به این ترتیب فرمول سوم رضایت از کار را می توان چنین خلاصه کرد:
1- نیاز های انسان بینهایت زیاد و متعددند و دستمزد، نیازی را ارضا نمی کند مگر در خارج از کار. چگونه می-توان پذیرفت کاری بیش از یک سوم زندگی انسان را در بر می گیرد، تنها یک وسیله برای کسب دستمزد باشد.
2- اگر کار جزئی و تقسیم شده که فاقد فایده و معنی است، بتواند برخی نیازهای روابط اجتماعی را برآورده سازد، نمی تواند نیازهای دراز مدت و عمیق افراد را که می خواهند تمامی نیروهای فکری بالقوه خود را تحقق بخشند پاسخگو باشد.
3- کاری که بر حسب نیازهای مذکور در نظر گرفته شود، برای صاحب آن امکاناتی فراهم می سازد تا بتواند همه استعداد و ظرفیت خود را به کارگیرد(قدرت تصمیم گیری، خود کفایی و استقلال، مسئولیت) و این پایه قراردادی خواهد بود که از نظر روانشناسی جاذبه بیشتری دارد.
4- فردی که با چنین قرارداد روانشناختی به کارش دلبستگی و پیوند پیدا کند، خود کنترل خواهد شد و سبک تازه ای از روابط با سازمان برقرار خواهدکرد و خود را شریک سازمان خواهد دانست. در این صورت است که هدفهای کارگر و هدفهای سازمان به طور عمده با یکدیگر منطبق خواهد شد.
5- در قراردادهای عادی و معمولی فرد بی تفاوت، منفعل و تحت کنترل و نظارت و اداره سازمانی است که بیرون از وجود او شکل گرفته است، اما در وضعیت مورد نظر خود ضرورتا فعال، مبدع و موثر می گردد و می-تواند استعدادهای خلاق خود را بکار گیرد(52 و72).

مروری بر مطالعات انجام گرفته
 مفهوم سلامت و رضایت شغلی از جمله مباحث بسیار مهم است که بر کیفیت زندگی و کار کارکنان تاثیر می-گذارد. این مفاهیم تحت تاثیر عوامل بسیاری می باشند که علی رغم اهمیت آن بسیار کم به آن پرداخته شده است. در اینجا به ذکر چند مطالعه که کم و بیش به ذکر این مفاهیم و اهمیت آنها پرداخته اند، اشاره می نماییم.
   از مطالعات مرتبط با رضایت شغلی و سلامتی، تحقیقی است که بهروزیان و همکاران پژوهشی با هدف بررسی ارتباط رضایت شغلی و شیوه های مقابله ای با سلامت عمومی کارکنان بخش خصوصی پتروشیمی در شهر ماهشهر در سال 1388 انجام دادند. این مطالعه از نوع مقطعی- تحلیلی بود. پس از توضیح و تبیین اهداف پژوهش به کلیه کارکنان (117 نفر) شاغل در این بخش خصوصی، پرسشنامه هایی ارائه شد که 83 نفر از افرادی که مایل به شرکت در مطالعه بودند پرسشنامه را دریافت نموده و 24 ساعت بعد از آنها گرفته شد. و در نهایت 77 نفر وارد مطالعه آماری شدند.
  ابزارهای مورد استفاده عبارت بودند از: پرسشنامه سلامت عمومی(GHQ ) 28 سوالی و پرسشنامه توصیف شغل اسمیت(JDI) و چک لیست  مهارت های مقابله ای چند بعدی که شیوه پاسخ دهی افراد را به استرس بررسی می کند. این چک لیست شامل 72 ماده است که از صفر تا چهار نمره داده می شود و 4 مقوله کلی مقابله متمرکز بر حل مساله، مقابله متمرکز بر هیجان، مقابله کمتر مفید و مقابله غیر موثر را شامل می شود. فرم ثبت اطلاعات شامل مشخصات جمعیتی مانند سن، جنس، وضعیت تاهل، تعداد فرزندان، میزان تحصیلات، مدت زمان تقریبی کار روزانه و درآمد متوسط ماهیانه بود. افراد مورد مطالعه در گروه سنی 20 تا 59 سال قرار داشتند. سنوات اشتغال آنها از یک تا 36 سال بود. تحلیل های آماری با استفاده از نرم افزار آماری SPSS نسخه 15 و با استفاده از محاسبه ضریب همبستگی اسپیرمن و پیرسون و رگرسیون گام به گام انجام گرفت. این پژوهش نشان داد، 57/28 در صد افراد (22نفر) از کارکنان از سلامت عمومی مناسبی برخوردار نمی باشند.
 نتایج ارزیابی نمرات رضایت شغلی کارکنان نشان داد، بیشترین رضایتمندی شغلی افراد در زمینه ماهیت کار آنها مشاهده شد. میزان رضایتمندی از سرپرست و همکاران در حد متوسط و کمترین میزان رضایتمندی شغلی در ترفیعات و حقوق و مزایا بدست آمد. توزیع فراوانی مهارتهای مقابله ای در آزمودنی ها بدین صورت مشخص شد: بر این اساس بیشترین روشهای مقابله ای مورد استفاده به ترتیب عبارت بودند از: تمرکز بر حل مساله، مقابله غیر موثر، متمرکز بر هیجان و مقابله کمتر مفید.

چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده پرينت بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.

توضیحات: پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است. شما پس از خرید (مبانی نظری و پیشینه نظری پژوهش رضایت شغلی و سلامت(فصل دوم)) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید آن را دانلود کنید.

نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید.

دانلود فایل

 • چارچوب نظری و پژوهش تجربی یادگیری خودتنظیمی(فصل 2)
 • ادبیات نظری و فصل دوم هوش معنوی(فصل 2 پایان نامه)
 • ادبیات نظری و فصل دوم خانواده(فصل 2 پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانبخشی و کم توانی هوشی(فصل دوم پایان نامه)
 • چارچوب نظری و پژوهش تجربی کم توان هوشی(فصل 2)
 • ادبیات نظری و فصل دوم عملکرد تحصیلی(فصل 2 پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق کاری و حرفه ای(فصل دوم)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری خانواده(فصل دوم پایان نامه)
 • ادبیات نظری و فصل دوم تسهیم دانش(فصل 2 پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق شخصیت و رفتار رانندگی(فصل دوم پایان نامه)
 • فصل دوم پایان نامه ارشد و پیشینه تحقیقاتی نظریه های کیفیت زندگی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مشارکت در تصمیم گیری(فصل دوم پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد همدلیeinfuhlung (فصل دوم پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های شخصیت و ابعاد تیپ های شخصیتی(فصل 2 پایان نامه)
 • مبانی نظری پایان نامه ارشد و پیشینه تحقیقاتی هوش عاطفی(فصل 2)
 • مبانی نظری کیفیت زندگی(فصل 2)
 • مبانی نظری پایان نامه ارشد و پیشینه تحقیقاتی عملکرد تحصیلی و پیشرفت تحصیلی(فصل 2)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق رویکردهای انگیزشی (فصل دوم)
 • مبانی نظری و پیشینه پژوهش باورهای انگیزشی (فصل2)
 • فصل دوم مبانی نظری هیجان Emovere (فصل دوم پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابزارگری هیجانی(فصل دوم)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آلکسی تایما (فصل دوم)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی (فصل 2)
 • چارچوب نظری و پیشینه پژوهش یادگیری خودتنظیمی (خود نظم داده شده) (فصل دوم پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی
 • پیشینه تجربی روانشناسی روانشناختی(فصل 2)
 • چارچوب نظری و پژوهش تجربی ابعاد و دیدگاه های دلبستگی(فصل 2)
 • پیشینه تحقیق بیماری قلبی عروق کرونر
 • پیشینه تحقیق ابعاد ویژگی های شخصیتی
 • پیشینه پژوهش سبک های مدیریت
 • پیشینه تحقیق ادراک بینایی و شنوایی
 • پیشینه تحقیق انگیزه کاری کارکنان
 • پیشینه پژوهش سبک های هویتی
 • پیشینه پژوهش سبک زندگی مادران باردار
 • پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی
 • پیشینه پژوهش رضایت شغلی و سلامت
 • پیشینه پژوهش سبک های هویت فردی و پیشرفت تحصیلی
 • پیشینه پژوهش سلامت عمومی و تعارض کار با خانواده
 • پیشینه پژوهش حافظه و ابعاد حافظه انسان
 • پیشینه پژوهش سبک های عشق ورزی
 • پیشینه پژوهش انگیزه یادگیری بالینی
 • پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی
 • پیشینه پژوهش نظریه های انگیزه پیشرفت
 • پیشینه پژوهش خلاقیت
 • پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی
 • پیشینه پژوهش اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه
 • پیشینه پژوهش ابعاد سرشت و منش در شخصیت
 • پیشینه پژوهش خودپنداره تحصیلی
 • پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری
 • پیشینه پژوهش امیدواری و امید به زندگی
 • پیشینه پژوهش موسیقی درمانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق نوآوری سازمانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق روانشناسی حافظه
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانمندسازی روانشناختی کارکنان
 • مبانی نظری تحقیق فلسفه آموزش و پرورش
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش فلسفه برای کودکان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت شغلی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت زندگی کاری
 • چارچوب نظری و پیشینه تحقیق یادگیری و ارزشیابی
 • دانلود چارچوب نظری و پیشینه تحقیق درباره هوش هیجانی
 • چارچوب نظری و پیشینه تحقیق مهارت های یادگیرنده الکترونیکی
 • چارچوب نظری و پیشینه تحقیق مهارت یادگیری الکترونیکی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق واقعیت درمانی گلاسر
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت مراقبت پرستاری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارزیابی عملکرد
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع شکاف دیجیتالی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدل تعالی سازمانیefqm
 • آموزش تولید فیلتر هوا در منزل بدون سرمایه اولیه
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحول در روانشناسی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق کم توانی ذهنی کودکان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مسئولیت پذیری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق اگزیم بانک امریکا
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری و ناسازگاری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق خود متمایز سازی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع مهارت های زندگی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت ریسک
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعارض والد فرزندی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق فناوری اطلاعات در سازمان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیازسنجی آموزشی معلمان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراخنای توجه
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش پیش دبستانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت فرهنگ سازمانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع تاب آوری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره خود کارآمدی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهره وری در سازمان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق اهمال کاری تحصیلی در دانش آموزان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش و پرورش در ایران
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع خودکارآمدی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش ضمن خدمت
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق یادگیری سازمانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق امیدواری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق تاثیر نور در یادگیری
 • مبانی نظری و پیشینه درباره مصورسازی داده ها و اطلاعات
 • <a rel="nofollow" href="http://doc.lono.ir/%d9%85%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%86%d8%b8%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d9%be%db%8c%d8%b4%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d9%82%db%8c%d9%82
  لینک منبع و پست :

  مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی و سلامت(فصل دوم پایان نامه)


  https://mefile.000webhostapp.com/%d9%85%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%86%d8%b8%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d9%be%db%8c%d8%b4%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%be%da%98%d9%88%d9%87%d8%b4-%d8%b1%d8%b6%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%b4%d8%ba%d9%84%db%8c-%d9%88-%d8%b3/

  مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی و سلامت(فصل دوم پایان نامه …
  https://www.ni7.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-رضایت-شغلی…/846‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با
  منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه توضیحات …
  مبانی نظری و پیشینه رضایت شغلی و سلامت |45044| فایل
  file.rspf.ir/file/45044/html‎Cached19 سپتامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی (فصل دوم مقاله) … doc توضیحات: فصل
  دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه …
  مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی |63164| استاد
  master.rspf.ir/master/63164/html‎Cached1 سپتامبر 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری … مبانی نظری
  و پیشینه تحقیق رضایت شغلی و سلامت توضیحات: فصل دوم …
  پیشینه و مبانی نظری تحقیق رضایت شغلی – قائم هاست
  neginsfwc.rzb.2ii.ir/view499386.html
  لینک منبع و پست :پیشینه و مبانی نظری تحقیق رضایت شغلی ….. ,پیشینه ,
  رضایت ,تحقیق ,شغلی ,مبانی نظری ,رضایت شغلی ,پیشینه تحقیق ,پایان نامه ,
  تحقیق …
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش هیجانی ( فصل دوم پایان نامه )
  attarbashei.rozblog.artseller.ir/view569448.html
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش هیجانی ( فصل دوم پایان نامه ) در 36 صفحه ورد قابل
  ویرایش با فرمت doc. دانلود کامل مبانی نظری-پیشینه تحقیق-فصل دوم پایان نامه.
  مبانی نظری و پیشینه پژوهش سلامت سازمانی (فصل دوم) – بلاگ خوان
  bayanekhob.rzb.blogdooni.ir/view489742.html
  مبانی نظری و پیشینه پژوهش (فصل دوم پایان نامه ارشد) سلامت سازمانی در 29 صفحه
  ورد قابل ویرایش با فرمت doc. دانلود کامل فایل. لینک منبع و پست :مبانی نظری و …
  رضایت شغلی| منابع علمی|ایبوک|مقاله انگلیسی|ترجمه|مبانی نظری
  https://parsproje.com/component/search/?…رضایت%20شغلی…‎CachedPMD117-رضایت شغلی-مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی: (
  بسته … داخلی و خارجی در مورد رضایت شغلی و سلامت فهرست مطالب رضایت شغلی و
  سلامت . ….. فرضیه اصلی 11 فرضیه های فرعی 12 فصل دوم پیشینه تحقیق 13
  تحقیقات …
  [DOC] بررسی رابطه سبک مدیریت مشارکتی و خلاقیت با رضایت شغلی مدیران
  www.isihome.ir/freearticle/ISIHome.ir-51010-sample.docx‎Cachedفصل دوم – ادبيات و مباني نظري تحقيق … فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق
  …. که کارکنان راضی از سلامت بهتری برخوردارند، حتّی می توان گفت رضایت از شغل
  در هر … در اين پژوهش محقق بر آن است که تعيين کند آيا بين سبک مديريت مشارکتي
  و خلاقيت ….. پایان نامه کارشناسی ارشد چاپ نشده، سازمان آموزش و پرورش استان فارس.
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع سلامت عمومی :: دهه شصت, دانلود …
  dahe60.blog.ir/…/مبانی%20نظری%20و%20پیشینه%20تحقیق%20با%20موضوع%2…‎Cachedمبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع سلامت عمومی. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه با منبع نویسی درون متنی به …
  [PDF] ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ ﻱ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ ﭘﮋﻭﻫﺶ
  www.iausdj.ac.ir/research/DocLib14/…/PDF/فصل%20دوم.pdf‎Cached
  Similar١٢. ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ. ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﻭ ﭘﻴﺸﻴﻨﻪ. ﻱ. ﭘﮋﻭﻫﺶ. Page 2. ﻓﺼﻞ ﺩﻭﻡ: ﺍﺩﺑﻴﺎﺕ ﻭ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮﻱ ﭘﮋﻭﻫﺶ. 2-1. ﻣ.
  ﻘ. ﺪﻣﻪ. ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺗﻨﻬﺎ ….. ﮔﻴﺮﻱ ﻭ ﭘﺎﻳﺎﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ …. ﺗﻮﺍﻧﺪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺭﺿﺎﻳﺖ /ﻋﺪﻡ ﺭﺿﺎﻳﺖ ﻣﺼﺮﻑ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺷﻮﺩ.
  ….. ﻧﺎﻣﻪ. ﻫﺎﻳﻲ. ﻛﻪ. ﺑﻪ. ﺻﻮﺭﺕ. ﻣﺴﺘﻘﻴﻢ. ﺑﺮﺍﻱ. ﻣﺸﺘﺮﻳﺎﻥ. ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻩ. ﻣﻲ. ﺷﻮﺩ. ؛). ﺭﺳﺎﻧﻪ. ﻫﺎﻱ. ﻋﻤﻮﻣﻲ. ﻛﻪ. ﺳﺨﻦ.
  پایان نامه بررسی رابطه بین رضایت شغلی و عملکرد کارکنان
  pqfile.com/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-بین-رضایت-شغلی-و/‎Cached9 سپتامبر 2017 … پایان نامه بررسی رابطه بین رضایت شغلی و عملکرد کارکنان. نویسنده : …. فصل دوم :
  مباني نظري وپیشینه تحقيق …. 25-2- پيشينه تحقيق…
  بررسی تاثیر سرمایه فکری سازمان بر رضایت شغلی و حفظ منابع …
  download-thesis.com/…/بررسی-تاثیر-سرمایه-فکری-سازمان-بر-رضای/‎Cachedدانلود پایان نامه های دانشگاهی تحصیلات تکمیلی فوق لیسانس و دکتری … فصل دوم:
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق 2-1- مقدمه. 14 2-2- مبانی نظری سرمایه فکری 14 2-2-1-
  … 4-3-1- سرمایه فکری بر رضایت شغلی کارکنان ادارات مرکزی بانک مسکن تأثیر
  می ….. شغلي و سلامت رواني كاركنان و كاهش رفتارهايي همچون غيبت از شغل، ترك خدمت و

  دانلود رایگان انواع مبانی نظری برای فصل دوم پایان نامه … – ایران پژوهش
  https://www.iranpajohesh.com/پایان-نامه/…پایان-نامه…/7713-دانلود-رایگان-انواع-مبانی-نظری-برای-فصل-دوم-پایان-نامه-روانشناسی.html‎Cachedدر فصل دوم پایان نامه تحت عنوان چارچوب و مبانی نظری تحقیق یا پژوهش، لازم است ….
  و مبانی نظری رضایت شغلی و سلامت · دانلود پیشینه تحقیق و مبانی نظری عملکرد …
  [PDF] داﻧﺸﮑﺪه ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ و رواﻧﺸﻨﺎﺳﯽ : ﻋﻨﻮان ﭘﺮﺳﺘﺎران ﺑﯿﻤ
  ganj.irandoc.ac.ir/articles/download_sparse/520843‎Cachedاﯾﻦ ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ. را ﺗﻘﺪﯾﻢ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﻢ. : ﺑﻪ ﻣﺤﻀﺮ ﻓﺮﻫﯿﺨﺘﮕﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻬﺒﻮد ﮐﯿﻔﯿﺖ زﻧﺪﮔﯽ اﻧﺴﺎن ﻫﺎ. اﯾﺪه ي. ﺷﺎن. و،.
  زﻧﺪﮔﺎﻧﯽ ﺳﺮﺷﺎر از … ﻓﻬﺮﺳﺖ ﻣﻄﺎﻟﺐ iv. ﻓﺼﻞ دوم. : ﺑﺎزﻧﮕﺮي ﻣﺒﺎﻧﯽ و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺶ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. 22. ﺣﻤﺎﯾﺖ
  ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ادراك ﺷﺪه از ﺧﺎﻧﻮاده. : ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ. 23 … ﺧﺎﻧﻮاده ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ زﻣﺎن و ﻣﺒﺘﻨﯽ ﺑﺮ ﺗﻦ
  ﻓﺮﺳﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﺧﺸﻨﻮدي ﺷﻐﻠﯽ و ….. ﺧﺎﻧﻮاده از ﻃﺮف ﻣﺮدم، ﻣﺘﺼﺪﯾﺎن اﻣﺮ ﺳﻼﻣﺖ، ﻣﺪﯾﺮان و ﺳﯿﺎﺳﺖ ﮔﺰاران ﺷﮑﻞ
  ﮔﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ . در.
  مبانی نظری فصل دوم – فصل دوم |پرسشنامه
  fasl2.ir/index.php/fa/2016-11-07-15-01-08‎Cachedفایل های مجموعه : مبانی نظری فصل دوم … مبانی نظری آموزش الکترونیک ضمن خدمت.
  قیمت : 5000 تومان … مبانی نظری سلامت سازمانی … مبانی نظری رضایت شغلی.
  تدوین مبانی نظری – مدیراما
  modirama.ir/تدوین-مبانی-نظری/‎Cachedبنابراین لازم است تا در فصل دوم پایان نامه خود بر روی این سه موضوع یعنی سرمایه
  اجتماعی، سرمایه فکری و تسهیم دانش … مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی
  دانلود انلاين پايان نامه رابطه سلامت عمومي و رضايت شغلي معلمين آموزش …
  daryayydanesh.bestblog.ir/p221.php‎Cachedدانلود “پايان نامه بررسي رابطه بين كار تيمي و چابكي سازماني …. دانلود اني مباني
  نظري و پيشينه پژوهش سلامت روان ( فصل دوم پايان نامه ) · مباني نظري و پيشينه …
  سایت دانلود مقاله , دانلود مقاله ,داک لونو | نمونه پیشینه تحقیق – سایت …
  doc.lono.ir/category/نمونه-پیشینه-تحقیق/‎Cachedدانلود مبانی و پیشینه نظری هویت و نحوه شکل گیری آن (فصل دوم پایان نامه) · ادامه /
  دانلود … مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی و سلامت(فصل دوم پایان نامه).
  مبانی نظری وپیشینه تحقیق رضایت شغلی
  12126jr.9i8.ir/‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با
  منبع نویسی درون متنی … آثار وجود پيامدهاي رضايت شغلي و عدم رضايت شغلی در
  سازمان · پیامدهای عدم رضایت … تضمين سلامت فيزيكي و ذهني فرد: افزايش رضايت از

  [DOC] پیشینه پژوهش – دانشگاه علوم پزشکی ارتش
  eprints.ajaums.ac.ir/2016/1/thesis%20dr%20yazdani%20edited.doc‎Cached
  Similarپايان نامه: جهت دریافت دکترای پزشکی عمومی. موضوع: بررسی رابطه ویژگی های ….. در
  زمینه پیامد تاب آوری،شماری از پژوهش ها به افزایش سطح سلامت روان و رضایتمندی از …
  با مؤلفه های مختلف از جمله استرس،سلامت روان،فرسودگی شغلی،سلامت جسمی و غیره و
  …. فصل دوم. زمینه و پیشینه پژوهش. مبانی نظری: روانشناسی شخصیت. در این شاخه …
  نسخه قابل چاپ – دانلود پروژه و پایان نامه رشته مدیریت
  modirr.blogsky.com/print/post-1‎Cachedتحقیق امنیت شغلی با رویکرد ایمنی و سلامت و نقش آن در نگهداری کارکنان سازمان …
  شامل فصل اول: کلیات تحقیق، فصل دوم: مبانی نظری پژوهش و پیشینه تحقیق، فصل
  سوم دانلود فایل …. فصل دوم پایان نامه (مبانی نظری و پیشینه تحقیق)، این فایل
  برای فصل 2 … پایان نامه بررسی تأثیر رضایتمندی شغلی در افزایش بهره‌ وری
  کارکنان.
  مبانی نظری و پیشینه نظری خلاقیت شغلی کارکنان (فصل دوم پایان نامه)
  14777gtrj.li4.ir/مبانی-نظری-و-پیشینه-نظری-خلاقیت-شغلی-کا/?…‎Cachedدانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق خلاقیت شغلی کارکنان(فصل دوم) در 31 صفحه
  در … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
  [DOC] 2-8- رضایت شغلی و عملکرد – پروژه بیست – پروژه ، مقاله ، پایان نامه …
  www.prozhebist.ir/…/بررسی-رابطه-بين-سلامت-عمومي-و-رضايت-شغلي-معلمين.docx‎Cachedهدف از این تحقیق بررسی رابطه سلامت عمومي و رضايت شغلي معلمين آموزش و پرورش
  استان …. فصل دوم. پيشينه تحقيق … 2-3- تاریخچه سلامت روانی در ایران ….. 2-9-
  پيشينه نظري ….. یکی از این دلایل، ایجاد مبانی انگیزش برای تفکرات معاصر می
  باشد.
  پایان نامه و مقالات دانشجویی – مطالب ارسال شده توسط thesisfile
  thesisfile.rozblog.com/user-thesisfile/page/1
  18 ژوئن 2017 … دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش نظریه های انزوای اجتماعی (فصل دوم) …. فصل دوم ,
  پیشینه پایان نامه ,ادبیات پژوهش,مقاله,پرسشنامه,اقدام پژوهی ….. پیشینه تحقیق و
  مبانی نظری رضایت شغلی و سلامت پیشینه تحقیق و مبانی نظری .
  بایگانی‌ها پیشینه – ll9
  ll9.ir/tag/پیشینه‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … قرن
  بیستم بیان شد آن است كه مديريت براي تداوم ثبات شغلي كاركنان مسؤوليت دارد. ….
  می کند: «درست است که بنیاد اخلاقی دولت بر اساس رضایت مردم است، ولی اگر حق را
  به …. از جمله شرفی (1382)، رابطه بین الگوهای ارتباطی زوجین و سلامت روان معلمان
  دوره …
  [PPT] روش تحقیق – دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
  sbmu.ac.ir/uploads/2.ppt‎Cached
  Similarاهداف فصل. روش تحقیق در سازمان. 1- انتخاب موضوع تحقيق. 4- بيان گزاره هاي … تا
  امکان بازنگري پژوهش‌هاي قبلي و بررسي پيشينه تحقيق فراهم شود. 8. …. افزايش
  رضايت شغلي … ادبيات نظري و تجربي قبلي است. کتاب‌ها، مقاله‌هاي منتشر شده و …
  منابع. دست دوم … الف) نامه همراه يا مقدمه‌اي براي آماده كردن پاسخ دهنده …… مباني گزارش
  کتبي.
  [PDF] PDF[مبانی نظری و ادبیات فصل 2 مقاله: چابکی سازمانی]—فروشگاه …
  stshop.ir/saveAsPDF=7654‎Cachedرﻫﺒﺮی ﺧﺪﻣﺘﮕﺰار ﻣﻘﺎﻟﻪ ﭼﺎﺑﮑﯽ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﻣﻘﺎﻟﻪ رﻫﺒﺮی ﺧﺪﻣﺘﮕﺰار ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﭼﺎﺑﮑﯽ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ داﻧﻠﻮد ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺑﺎ
  ﻣﻮﺿﻮع … ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ( ﻓﺼﻞ دوم ﻣﻘﺎﻟﻪ ) ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ (
  ﻓﺼﻞ دوم … ادﺑﯿﺎت ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻣﺘﻐﯿﺮ ﺳﻼﻣﺖ اداری و ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﻓﺼﻞ 2 ﯾﮏ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ دﻓﺎع ﺷﺪه
  داﻧﺸﮕﺎه ﺳﺮاﺳﺮی …. اﻋﺮاﺑﯽ )، ﺗﻌﺮﯾﻒ ﻧﮕﺮش، رﺿﺎﯾﺖ ﺷﻐﻠﯽ، ﻋﻮاﻣﻞ ﺗﻌﯿﯿﻦ ﮐﻨﻨﺪه رﺿﺎﯾﺖ ﺷﻐﻠﯽ، ﻧﺎﻫﻤﺴﺎﻧﯽ
  ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ ، ﺗﻌﺮﯾﻒ.
  دانلود مقاله، تحقیق، پاورپوینت و … – یک سایت وبلاگدهی دیگر
  sellu.denablog.ir/‎Cached17 سپتامبر 2017 … گزارش تخلف برای مبانی نظری مفهوم رضایت شغلی … وضیحات: فصل دوم مقاله
  کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … یانگ و کسکرت، (2010):
  رضایت شغلی یک عنصر اساسی از سلامتی روحی کارکنان و ….. جهت استفاده فصل دو
  پایان نامه; توضیحات نظری کامل در مورد متغیر; پیشینه داخلی و خارجی در …
  پايان نامه هاي دفاع شده – پرديس البرز دانشگاه تهران
  https://alborz.ut.ac.ir/ThesisDefendedList.php‎Similarدکتر محمد خبيري, ارائه مدل عوامل پيش برنده و بازدارنده موفقيت شغلي كاركنان زن
  سازمان … ساماندهي و بهسازي كالبدي-محيطي فضاهاي شهري- نمونه پژوهش مبارك اباد-
  حسين آباد … دکتر محسن نظري, تدوين نقشه گروه هاي استراتژيك در صنعت قطعات
  فلزي بدنه ….. بر استراتژي هاي تكنولوژيكي سازمان در زمينه سلامت الكترونيك,
  مديريت اجرايي …
  مبانی نظری و پیشینه پژوهش کیفیت زندگی کاری (فصل دوم پایان نامه …
  nasrin.banooart.ir/a61919‎Cached20 فوریه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش کیفیت زندگی کاری (فصل دوم پایان نامه) … و رضایت
  شغلی آن¬ها از کار بیشتر می¬شود و فشار عصبی ناشی از کار …
  دانلود مبانی نظری فصل دوم پایان نامه ارزش ها | دانلود آنلاین فایل پروژه و …
  downloadfilenow.ir/…/دانلود-مبانی-نظری-فصل-دوم-پایان-نامه-ار/‎Cached29 ژوئن 2017 … دسته: مبانی و پیشینه نظری فرمت فايل: doc حجم فايل: 59 کیلوبایت تعداد صفحات
  فايل: 49. دانلود مبانی نظری فصل دوم پایان نامه ارزش ها.
  پیشینه تحقیق رضایت شغلی | دهمین سرمت
  10.cermet.ir/c61903/‎Cached15 دسامبر 2016 … مبانی سرمت : پایگاه دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق. … به صفحه دانلود پیشینه
  تحقیق رضایت شغلی خوش آمدید . … تحقیق پیرامون رضایت شغلی · فصل دوم پایان
  نامه رضایت شغلی · چارچوب نظری پژوهش رضایت شغلی … فصل دوم پایان نامه سلامت
  روان · فصل دوم پایان نامه عملکرد شناختی · فصل دوم پایان نامه خود …
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت سازمانی در روانشناسی – فروشگاه …
  fileshop.studentedu.ir/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-سلامت-سازمان-2/‎Cached1 روز پیش … مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت سازمانی در روانشناسی … توضیحات: فصل دوم
  پژوهش کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی … استفاده فصل دو پایان نامه …
  رضایتمندی شغلی، فرصتهای رشد، مسائل روانشناختی، امنیت شغلی،
  فصل دوم پایان نامه روانشناسی (شایستگی بالینی و … – کرمان پژوهش
  https://pajooheshk.ir/فصل-دوم-پایان-نامه-روانشناسی-شایستگی-ب/‎Cached22 جولای 2017 … خانه / مبانی نظری وپیشینه تحقیق / فصل دوم پایان نامه روانشناسی (شایستگی
  بالینی و … پیشینه نظام پیشنهادات … ۲-۴-۵- استرس های ناشی از شغل
  مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره ی اعتماد سازمانی – شاپینگ فایل
  shoppingfile.ir/2017/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-درباره-ی-اعتم/‎Cached26 آگوست 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری … اعتماد در
  سازمان ها باعث رفتار شهروندی سازمانی، تعهد سازمانی، رضایت شغلی و ماندگاری … چه
  در تفکر بخش خصوصی یا بخش دولتی هرگز سلامت زا نمی باشد.
  تحقیق
  artemisdesign.ir/‎Cachedنشاط اجتماعی یا شادمانی به عنوان یک پیامد مهم در احساس رضایت شغلی و خوشبختی …
  ابعاد سلامت اجتماعی شامل همبستگی و انسجام و پذیرش و شکوفایی و نشاط … پایان
  نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی موضوع : ….. فصل دوم:
  چهارچوب نظری و پیشینه پژوهش 2-1- مقدمه. ….. فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه
  تحقیق
  مبانی نظری و پیشینه رابطه هوش هیجانی و رضایت شغلی با سلامت روان
  ininline.ir/product-205232-مباني-نظري-رابطه-هوش-هيجاني-رضايت-شغلي.aspx‎Cached1 نوامبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه رابطه هوش هیجانی و رضایت شغلی با سلامت روان. … در قالب pdf
  و در 100 صفحه، شامل: پیش گفتار چکیده مقدمه، فصل اول: آلودگی زیستی، فصل دوم:
  پالایش زیستی دانلود فایل ….. تحقیق-و-پژوهش-مبانی-مدیریت-مدیریت-ارتباط-
  مدیریت- ….. 10-موضوع-پایان-نامه-انگلیسی-با-ترجمه-کارشناسی- …
  مبانی نظری متغیر های تحقیق یا پایان نامه ها 2 (فصل دوم پایان نامه …
  www.iranphe.ir/…theoretical…/252-مشاوره-پایان-نامه-تربیت-بدنی‎Cached
  Similarمبانی نظری متغیر های تحقیق یا پایان نامه ها 2 (فصل دوم پایان نامه تربیت بدنی) ·
  پایان نامه تربیت بدنی … سلامت عمومی و سلامت سازمانی. 14. … رضایت شغلی. 23.
  فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت اجتماعی – راهنمای دانشجو
  rdaneshjoo.ir/7609/فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-سلامت-اج/‎Cached… پیک نوروزی مدارس · تجربیات معلمان و دبیران · تجربیات و ارتقاء شغلی دبیران ·
  درس پژوهی … مبانی نظری و پیشینه تحقیق سلامت اجتماعی (فصل دوم تحقیق) … است
  که مقیاس سلامت اجتماعی، بخشی از سلامت فرد را می سنجد که نشانگر رضایت یا …
  توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری
  پژوهش).
  فروشگاه فایل SELLU
  sellu.bwir.ir/‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پژوهش کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش).
  همرا با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه …. از
  نتایج توانمندسازی کارکنان می توان به افزایش رضایت شغلی و رضایت مشتری …..
  انسانی، خروج سرمایه های اجتماعی و كاهش عزم ملی برای فعالیت و تهدید سلامت جامعه می
  شودو …
  یاس آبی – toonblog.ir
  yaseabeluvic.toonblog.ir/…/پکیج+راهنمای+تحصیل+در+دانشگاه+های+ترکیه+در+2+سی+دی++-+اورجینال‎Cached… فایل پایان نامه رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و اشتیاق شغلی
  کارکنان … برترین پکیج مبانی نظری و پیشینه پژوهش فراشناخت (فصل دوم) –
  دانلود فایل · فایل … دانلود فایل ( بررسی اهمیت رضایت مشتری و تاثیر آن در بازار
  رقابتی) … سلامت عمومی و رضایت شغلی در كارشناسان مركز بهمن موتور) · خرید فایل(
  فصل دوم …
  بررسی رضایت شغلی و عوامل موثر بر آن در کارکنان حوزه معاونت آموزشی …
  pajouhan.kaums.ac.ir/webdocument/load.action?webdocument…‎Cached
  Similarپایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی، دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی … رابطه
  خشنودی شغلی و انگیزه پیشرفت با سلامت روانی و مسئولیت پذیری … بررسی
  مهمترین عوامل موثر بر رضایت شغلی کارکنان اداره کل امور آب استان … فصل نامه
  بیمارستان . …. هم چنین براساس یافته های این پژوهش کمتر از نیمی از کارکنان حوزه
  معاونت …
  بررسی تاثیر سرمایه فکری سازمان بر رضایت شغلی و حفظ منابع …
  resalenegar.com/…/بررسی-تاثیر-سرمایه-فکری-سازمان-بر-رضای/‎Cachedبررسی تاثیر سرمایه فکری سازمان بر رضایت شغلی و حفظ منابع انسانی کارکنان
  ادارات مرکزی بانک مسکن-دنياي كسب و … فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق.
  همه دانشکده ها – سامانه بانک اطلاعات پایان نامه – دانشگاه آزاد اسلامی واحد …
  thesis.iauctb.ac.ir/fa/thesis‎Similar26, پژوهشي بر گرافيك محيطي تابلوهاي اطلاع رساني هدايت كننده شهري (با رويكرد
  منطقه … 50, تاثیرات برندسازی در فرهنگ سلامت شهری (تهران), زینب مشایخی,
  دانشکده هنر … 53, تاثیر موسیقی بر آثار نقاشان نیمه دوم قرن بیست اروپا بر اساس
  آراء متفکران ….. 136, نقش اخبار پرتال داخلی شهرداری تهران در رضایت شغلی پرسنل
  شهرداری …
  پایان نامه بررسی عوامل موثر بر رضایت شغلی معلمان از دیدگاه معلمان …
  48427ffsn.01k.ir/‎Cachedفصل اول: طرح تحقیق … فصل دوم: مبانی مقدمه مبانی نظری و تئوریهای رضایت
  پیشینه تحقیقات پیرامون رضایت شغلی … فصل ششم: جمع بندی یافته های پژوهش
  پایان نامه بررسی رابطه ویژگی های شخصیتی سخت رویی با رضایت …
  haftaseman2017.ir/…/پایان-نامه-بررسی-رابطه-ویژگی-های-شخصیت/‎Cached۱- بین ویژگی های شخصیتی مدیران دوره تحصیلی متوسطه با رضایت شغلی آنان
  رابطه وجوددارد. … فصل دوم: ادبیات و پیشینه پژوهش بخش اول: مبانی نظری پژوهش
  کلیات
  مبانی نظری و پیشینه رضایت شغلی با منابع 27 ص WORD – روانشناسی
  psychology.8n8.ir/test/26‎Cachedمبانی نظری و پیشینه رضایت شغلی با منابع 27 ص WORD – … پژوهش شیرمادرو
  سلامت · مبانی نظری و پیشینه پژوهش هیجان خواهی و هوش هیجانی · مبانی نظری و
  پیشینه …
  دانلود کامل مبانی نظری و پیشینه رابطه هوش سازمانی و رضایت شغلی با …
  www.leanfile.ir/دانلود-کامل-مبانی-نظری-و-پیشینه-رابطه-20/‎Cached3 نوامبر 2017 … -2. ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي …. ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ ﭘﮋوﻫﺸﯽ … ﯿﺰ ﻫﺮ ﮐﺪام ﺑﺎ ﺗﻌﻬﺪ ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ و رﺿﺎﯾﺖ ﺷﻐﻠﯽ ارﺗﺒﺎط دارﻧﺪ، اﻣﺎ … ﺗﺄﺛﯿﺮ
  ﻫﻮش … شغلی و … فصل دوم پایان نامه مدیریت | mahtab fathi | Pulse | LinkedIn …
  بررسی رابطه بین سلامت سازمانی و جو سازمانی با عملکرد شغلی …
  دانلود رایگان مقاله در مورد امنیت شغلی با رویکرد ایمنی و سلامت و نقش …
  m9.vba.ir/‎Cached13 ا کتبر 2017 … پایان نامه درباره امنیت شغلی کارکنان سازمان با رویکرد ایمنی و سلامت … در قسمت دوم
  مقاله بحث سلامت کارکنان با توجه به عامل کلیدی استرس در محیط کار با تمرکز . …
  دانلود رایگان مقاله در مورد عوامل موثر بر رضایت شغلی . ….. ۳ مهر ۱۳۹۶ – دانلود مقاله
  پیشینه تحقیق و مبانی نظری عوامل حیاتی موفقیت در مدیریت (CSF) .
  فصل دوم پایان نامه مفهوم سلامت روان از دیدگاه مکتب های مختلف
  6md9z3.sarvdlc.com/‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  چارچوب نظری پایان نامه روانشناسی با موضوع مفهوم سلامت روان از دیدگاه مکتب های
  مختلف … پایگاه اجتماعی اقتصادی، توانایی شناختی مادر، رضایت شغلی و
  تحصیلات او در …
  دانلود فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش خشنودی شغلی (کاری) – بنر …
  www.bannerfile.ir/دانلود-فایل-مبانی-نظری-و-پیشینه-پژوهش-72/‎Cached27 ا کتبر 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش کیفیت زندگی کاری (فصل دوم پایان نامه … … ادبیات
  پایان نامه رضایت شغلی – مادسیج پرسشنامه و آزمون روانشناسی …. اطلاعات کامل و
  جامعی درباره سلامت اداری و نیز پیشینه تحقیق به تفصیل بیان
  دانلود مبانی نظری پایان نامه در مورد رضایت شغلی
  royal.docilandfro.ir/post/matlab332.html‎Cached16 مه 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … در
  سال 1932نخستین پژوهش مربوط به رضایت شغلی منتشر شد. … و رضایت در كار،
  اغلب برای عزت نفس و سلامت روانی اشخاص ضروری به حساب می آید.
  مبانی نظری و ادبیات اماده پایان نامه مدیریت – دانلود پروپزال دانلود پایان …
  dlxc.sellfile.ir/cat-4643-مبانی+نظری+و+ادبیات+اماده+پایان+نامه+مدیریت.html‎Cached
  Similarفصل دوم: ادبيات و پيشينه پژوهش مدیریت زمان 2-1: مقدمه 2-2 : زمان در نگاه عارفان 2-3:
  …. مبانی نظری استرس شغلی این فایل حاوی ادبیات و مبانی نظری فصل 2 پایان نامه
  می باشد. … خطاهاي ارزشيابي و نظريه هاي رضايت مندي در ديدگاههاي دانشمندان مرور خواهد
  شد. … این فایل حاوی 57 صفحه از ادبیات مربوط به متغیر سلامت اداری و مربوط به
  فصل …
  دانلود پایان نامه و پرسشنامه
  iranpsyshop.com/‎Cachedدانلود پایان نامه در رشته های علوم انسانی و پایه. … پرسشنامه سبک زندگی (LSQ) هدف:
  ارزیابی ابعاد مختلف سبک های زندگی (سلامت جسمانی، ورزش و تندرستی، … اهداف
  تحقیق فصل دوم (ادبیات نظری) 2-1- مقدمه 2-2- مبانی نظری تحقیق 2-2-1- رضایت
  شغلی 2-2-2- عوامل …. فصل دوم : پیشینه پژوهش و مطالعه منابع مربوط به موضوع مورد
  تحقیق.
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق دلبستگی شغلی – مبانی نظری | پرسشنامه
  www.pajoheshi.com/…/مبانی-نظری-و-پیشینه-تحقیق-دلبستگی-شغلی/‎Cached28 سپتامبر 2017 … فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) … با کار مانند
  دلبستگی شغلی، رضایت شغلی و تعهد سازمانی و انگیزش کارکنان …
  مشاهده دسته بندی روش-تحقیق – پایان نامه های رشته علوم تربیتی
  file.pnublog.com/category/71/روش-تحقیق‎Cachedپایان نامه رشته علوم تربیتی,موضوع پایان نامه رشته علوم تربیتی,پایان نامه علوم …
  فصل اول. مقدمه. بيان مسئله. اهميت و ضرورت كار. فرضيه تحقيق. تعريف نظري.
  تعريف عملياتي. فصل دوم: سابقه پژوهش … مروري بر سابقه پيشينه تحقيق …
  مبانی نظری رضایت شغلی … بررسی رابطه بین افسردگی و سلامت روان مردان شاغل و
  غیر شاغل.
  [PDF] دریافت فایل
  www.iranculture.org/UserFiles/…/Issue_Rahbord_Farhang_No12-13.pdf‎Similar23 ژانويه 1974 … فهرست منابع )فارسي يا غيرفارسي( در پايان مقاله به. ترتيب الفبايي … گامي
  براي بهره گيري از محتواي دين اسالم در پژوهش دينداري. احمد فضائلي.
  رضایت زندگی زناشوئی پایان نامه تاثیر روابط قبل از ازدواج بر …
  www.arasfile.com/…/رضایت-زندگی-زناشوئی-رضایت-زندگی-زناشو/‎Cachedرضایت زندگی زناشوئی پایان نامه تاثیر روابط قبل از ازدواج بر رضایت زندگی …
  این دو یکی انتخاب شغل است و دیگری انتخاب همسر این دو تصمیم هر دو بزرگو
  حساسند . … فصل اول : طرح تحقیق …. در این پژوهش سعی شده است به بررسی تاثیر
  روابط قبل از ازدواج بر رضایت … فصل دوم : مبانی تئوریک و نظری (پیشینه تحقیق)
  ۱۶.
  جدیدترین فایل ها و پروژه های دانش آموزی و دانشجویی فایلر
  filer.sellu.ir/‎Cachedقیمت: 5,000 تومان. توضیحات دانلود · مبانی نظری و پیشینه بازاریابی داخلی و
  بازاریابی بین المللی · مبانی نظری و پیشینه بازاریابی داخلی و بازاریابی بین
  المللی.
  چلچراغ
  chelcharg.titrblog.ir/‎Cachedخريد آنلاين پيشينه پژوهش و مباني نظري تعارضات زناشويي (فصل دو) · دانلود
  بررسي عوامل …. فايل پايان نامه بررسي سلامت عمومي و رضايتمندي شغلي (در شركت
  هاي خدمات مسافري تهران) · دانلود فايل كامل فصل دوم مباني نظري و پيشينه ارزيابي
  عملكرد
  متن کامل پایان نامه – یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
  hxjq.ir/‎Cachedفصل دوم : پیشینه تقسیمات کشوری ایران تا دوره مغول ….. و ارائه پیشنهادات با توجه
  به یافته های پژوهش ساختار پایان نامه فصل دوم: تشریح مبانی نظری فصل اول:
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع رضایت شغلی و سلامت |40013 …
  metava.ir/article/40013‎Cachedتوضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  چارچوب این پژوهش پنداشتی است و بر اساس مفاهیم اصلی رضایت شغلی و سلامت
  استوار …
  دانلود جدیدترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش بهزیستی …
  www.fileshope.ir/دانلود-جدیدترین-فایل-مبانی-نظری-و-پیش-70/‎Cached29 جولای 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) …
  ارزیابی این مؤلفه‌ها کلی (مانند رضایت از کار) و چندبعدی (مانند عاطفه‌ی …. ﻫﺎی ﻓﺮﺳﻮدﮔﯽ
  ﺷﻐﻠﯽ ﻣﺴﻠﭻ، ﺑﻬﺰﯾﺴﺘﯽ رواﻧﺸﻨﺎﺧﺘﯽ رﯾﻒ و ﻓﺮم ﮐﻮﺗﺎه ﻓﺮاﺷﻨﺎﺧﺖ اﺳﺘﻔﺎده ﺷﺪ . …. ۳ تیر ۱۳۹۶ – مبانی نظری
  و پیشینه پژوهش سلامت روان در ۴۲ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت …
  بسته جامع پژوهشی عدالت سازمانی و عملکرد شغلی | سرزمین دانش
  sarzamindanesh.ir/sd3135-عدالت-سازمانی-و-عملکرد-شغلی/‎Cachedدر تدوین این بسته از جدیدترین مقالات و پایان نامه های موجود در این زمینه استفاده شده
  است. … در فصل اول این پژوهش نقش عدالت سازمانی در سلامت سازمانی بررسی شده است;
  در فصل دوم این پژوهش بررسی رابطه بین عدالت سازمانی و عملکرد شغلی کارکنان …
  در فصل چهارم این پژوهش بررسی تاثیر عدالت سازمانی بر رضایت شغلی کارکنان …
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع رضایت شغلی و سلامت | لئودانلود
  leodownload.ir/html/15922‎Cached29 جولای 2017 … مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع رضایت شغلی و سلامت … توضیحات: فصل
  دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش).
  مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت شغلی و سلامت |43188| مقاله علمی
  elmiarticle.ir/article/43188‎Cachedمبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی توضیحات: فصل دوم پایان نامه
  کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همراه با منبع نویسی درون متنی به
  شیوه APA …
  مبانی نظری و پیشینه رضایت شغلی و سلامت |41972| وودفا
  woodfa.ir/article/41972‎Cachedچارچوب این پژوهش پنداشتی است و بر اساس مفاهیم اصلی رضایت شغلی و سلامت
  استوار … مبانی نظری و پیشینه تحقیق فرسودگی شغلی توضیحات: فصل دوم پایان
  نامه …
  خرید و دانلود مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی ( فصل دوم …
  tina.galilefilez.ir/?p=6528‎Cached27 ا کتبر 2017 … به صفحه ی دانلود _مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت شغلی ( فصل دوم پایان نامه
  )_خوش امدید.امیدوارم بهره کافی را از مبانی نظری و پیشینه پژوهش …
  پیشینه تحقیق و مبانی نظری رضایت شغلی و سلامت |28683| هورا دانلود
  huradl.123maghaleh.ir/huradl/28683/html‎Cached8 ا کتبر 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری … مبانی نظری
  و پیشینه رضایت شغلی و سلامت توضیحات: فصل دوم مقاله …
  پیشینه تحقیق و مبانی نظری رضایت شغلی و سلامت | تی ام دانلود
  tmdl.ir/html/12493‎Cached22 آگوست 2017 … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همراه
  با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو …
 • چارچوب نظری و پژوهش تجربی یادگیری خودتنظیمی(فصل 2)
 • ادبیات نظری و فصل دوم هوش معنوی(فصل 2 پایان نامه)
 • ادبیات نظری و فصل دوم خانواده(فصل 2 پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانبخشی و کم توانی هوشی(فصل دوم پایان نامه)
 • چارچوب نظری و پژوهش تجربی کم توان هوشی(فصل 2)
 • ادبیات نظری و فصل دوم عملکرد تحصیلی(فصل 2 پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه پژوهش اخلاق کاری و حرفه ای(فصل دوم)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری خانواده(فصل دوم پایان نامه)
 • ادبیات نظری و فصل دوم تسهیم دانش(فصل 2 پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق شخصیت و رفتار رانندگی(فصل دوم پایان نامه)
 • فصل دوم پایان نامه ارشد و پیشینه تحقیقاتی نظریه های کیفیت زندگی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مشارکت در تصمیم گیری(فصل دوم پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد همدلیeinfuhlung (فصل دوم پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های شخصیت و ابعاد تیپ های شخصیتی(فصل 2 پایان نامه)
 • مبانی نظری پایان نامه ارشد و پیشینه تحقیقاتی هوش عاطفی(فصل 2)
 • مبانی نظری کیفیت زندگی(فصل 2)
 • مبانی نظری پایان نامه ارشد و پیشینه تحقیقاتی عملکرد تحصیلی و پیشرفت تحصیلی(فصل 2)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق رویکردهای انگیزشی (فصل دوم)
 • مبانی نظری و پیشینه پژوهش باورهای انگیزشی (فصل2)
 • فصل دوم مبانی نظری هیجان Emovere (فصل دوم پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابزارگری هیجانی(فصل دوم)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آلکسی تایما (فصل دوم)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودکنترلی (فصل 2)
 • چارچوب نظری و پیشینه پژوهش یادگیری خودتنظیمی (خود نظم داده شده) (فصل دوم پایان نامه)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق عقب ماندگی ذهنی
 • پیشینه تجربی روانشناسی روانشناختی(فصل 2)
 • چارچوب نظری و پژوهش تجربی ابعاد و دیدگاه های دلبستگی(فصل 2)
 • پیشینه تحقیق بیماری قلبی عروق کرونر
 • پیشینه تحقیق ابعاد ویژگی های شخصیتی
 • پیشینه پژوهش سبک های مدیریت
 • پیشینه تحقیق ادراک بینایی و شنوایی
 • پیشینه تحقیق انگیزه کاری کارکنان
 • پیشینه پژوهش سبک های هویتی
 • پیشینه پژوهش سبک زندگی مادران باردار
 • پیشینه پژوهش ابعاد و مولفه های هوش معنوی
 • پیشینه پژوهش رضایت شغلی و سلامت
 • پیشینه پژوهش سبک های هویت فردی و پیشرفت تحصیلی
 • پیشینه پژوهش سلامت عمومی و تعارض کار با خانواده
 • پیشینه پژوهش حافظه و ابعاد حافظه انسان
 • پیشینه پژوهش سبک های عشق ورزی
 • پیشینه پژوهش انگیزه یادگیری بالینی
 • پیشینه پژوهش یادگیری خود تنظیمی
 • پیشینه پژوهش نظریه های انگیزه پیشرفت
 • پیشینه پژوهش خلاقیت
 • پیشینه پژوهش پیشرفت تحصیلی
 • پیشینه پژوهش اختلال ADHD یا بیش فعالی و نقص توجه
 • پیشینه پژوهش ابعاد سرشت و منش در شخصیت
 • پیشینه پژوهش خودپنداره تحصیلی
 • پیشینه پژوهش خانواده و شیوه های فرزندپروری
 • پیشینه پژوهش امیدواری و امید به زندگی
 • پیشینه پژوهش موسیقی درمانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق نوآوری سازمانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق روانشناسی حافظه
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق توانمندسازی روانشناختی کارکنان
 • مبانی نظری تحقیق فلسفه آموزش و پرورش
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش فلسفه برای کودکان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت شغلی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت زندگی کاری
 • چارچوب نظری و پیشینه تحقیق یادگیری و ارزشیابی
 • دانلود چارچوب نظری و پیشینه تحقیق درباره هوش هیجانی
 • چارچوب نظری و پیشینه تحقیق مهارت های یادگیرنده الکترونیکی
 • چارچوب نظری و پیشینه تحقیق مهارت یادگیری الکترونیکی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق واقعیت درمانی گلاسر
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق کیفیت مراقبت پرستاری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارزیابی عملکرد
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع شکاف دیجیتالی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدل تعالی سازمانیefqm
 • آموزش تولید فیلتر هوا در منزل بدون سرمایه اولیه
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحول در روانشناسی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق کم توانی ذهنی کودکان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مسئولیت پذیری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق اگزیم بانک امریکا
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری و ناسازگاری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق خود متمایز سازی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع مهارت های زندگی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت ریسک
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعارض والد فرزندی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT)
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق فناوری اطلاعات در سازمان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق نیازسنجی آموزشی معلمان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق فراخنای توجه
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش پیش دبستانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت فرهنگ سازمانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق شادکامی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع تاب آوری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره خود کارآمدی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهره وری در سازمان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق اهمال کاری تحصیلی در دانش آموزان
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش و پرورش در ایران
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع خودکارآمدی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق آموزش ضمن خدمت
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق یادگیری سازمانی
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق امیدواری
 • مبانی نظری و پیشینه تحقیق تاثیر نور در یادگیری
 • مبانی نظری و پیشینه درباره مصورسازی داده ها و اطلاعات
 • <a rel="nofollow" target="_blank" href="http://doc.lono.ir/%d9%85%d8%a8%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%86%d8%b8%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d9%be%db%8c%d8%b4%db%8c%d9%86%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d9%82%db%8c%d9%82
 •       مطالب مرتبط

  درباره نویسنده:

  فرستادن دیدگاه

  نوشته‌های تازه

  × بستن تبلیغات